Год народного единства
Костёр пионерской дружбы
Акция "Не оставляйте детей одних"
Митинг в честь Дня Победы
Республиканская информационно-образовательная акция «Беларусь...
Чернобыль. Сохраняя память на века…
Наведение порядка

график_кружки1.JPG

график_кружки2.JPG

  

Расклад заняткаў на паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

Званкі

5

6

7

8

9

10

11

па

0

8.00-8.45

інфарматыка А

ня

1

9.00-9.45

чалавек і свет

беларуская літаратура

мастацтва

працоўнае навучанне

беларуская мова

фізіка

матэматыка

дз

2

9.55-10.40

матэматыка

беларуская мова

матэматыка

геаграфія

фізічная культура і зд.

беларуская мова

біялогія

е

3

10.55-11.40

беларуская мова

замежная мова

беларуская мова

матэматыка

матэматыка

фізічная культура і зд.

замежная мова

ла

4

11.55-12.40

беларуская літаратура

матэматыка

беларуская літаратура

фізічная культура і зд.

біялогія

замежная мова

фізіка

к

5

12.50-13.35

працоўнае навучанне

гісторыя Беларусі

фізічная культура і зд.

хімія

замежная мова

матэматыка

беларуская мова

6

13.45-14.30

ф.матэматыка

геаграфія

фізіка

інфарматыка

чарчэнне

фізічная культура і зд.

7

14.50-15.35

інфарматыка Б

0

8.00-8.45

ГКД

хімія

ф.гісторыя Беларусі

а

1

9.00-9.45

руская мова

сусветная гісторыя

матэматыка

беларуская мова

фізіка

геаграфія

хімія

ў

2

9.55-10.40

руская літаратура

замежная мова

замежная мова

беларуская літаратура

геаграфія

біялогія

руская літаратура

т

3

10.55-11.40

матэматыка

матэматыка

руская літаратура

гадзіна здароўя і спорту

сусветная гісторыя

біялогія

руская мова

о

4

11.55-12.40

фізічная культура і зд.

гадзіна здароўя і спорту

руская мова

матэматыка

хімія

беларуская літартура

замежная мова

р

5

12.50-13.35

замежная мова

руская мова

сусветная гісторыя

замежная мова

руская мова

беларуская мова

матэматыка

а

6

13.45-14.30

сусветная гісторыя

руская літаратура

працоўнае навучанне

біялогія

руская літаратура

матэматыка

гісторыя Беларусі

к

7

14.50-15.35

ГКД

ГКД

працоўнае навучанне

мастацтва

ф.гісторыя Беларусі

ГКД

0

8.00-8.45

ф.матэматыка

ГКД

ф.бел.мова

ф.бел.мова

с

1

9.00-9.45

беларуская мова

беларуская мова

фізіка

хімія

замежная мова

інфарматыка

астраномія

е

2

9.55-10.40

гадзіна здароўя і спорту

беларуская літаратура

біялогія

замежная мова

беларуская мова

замежная мова

матэматыка

р

3

10.55-11.40

руская мова

матэматыка

беларуская мова

руская мова

фізічная культура і зд.

матэматыка

геаграфія

а

4

11.55-12.40

замежная мова

фізічная культура і зд.

матэматыка

матэматыка

беларуская літаратура

руская літаратура

фізічная культура і зд.

дз

5

12.50-13.35

матэматыка

замежная мова

фізічная культура і зд.

руская літаратура

матэматыка

руская мова

беларуская мова

а

6

13.45-14.30

біялогія

замежная мова

геаграфія

грамадазнаўства

фізіка

беларуская літаратура

7

14.50-15.35

мастацтва

геаграфія

ГКД

0

8.00-8.45

ГКД

ф.гісторыя Беларусі

ч

1

9.00-9.45

беларуская літаратура

матэматыка

гадзіна здароўя і спорту

сусветная гісторыя

фізіка

замежная мова

гісторыя Беларусі

а

2

9.55-10.40

беларуская мова

руская літаратура

матэматыка

матэматыка

руская літаратура

фізічная культура і зд.

сусветная гісторыя

ц

3

10.55-11.40

матэматыка

працоўнае навучанне

гісторыя Беларусі

фізічная культура і зд.

замежная мова

беларуская мова

замежная мова

в

4

11.55-12.40

мастацтва

руская мова

замежная мова

беларуская мова

гадзіна здароўя і спорту

гісторыя Беларусі

фізіка

е

5

12.50-13.35

сусветная гісторыя

мастацтва

руская літаратура

замежная мова

матэматыка

беларуская літаратура

гадзіна здароўя і спорту

р

6

13.45-14.30

ф.руская мова

геаграфія

інфарматыка

беларуская літаратура

п.беларуская мова

ф.гісторыя Беларусі

руская літаратура

7

14.50-15.35

ф.бел.мова

0

8.00-8.45

ф.бел.мова

ф.Асновы садаводства

біялогія

ГКД

п

1

9.00-9.45

руская літаратура

руская мова

хімія

біялогія

матэматыка

біялогія

грамадазнаўства

я

2

9.55-10.40

руская мова

матэматыка

біялогія

фізіка

хімія

хімія

беларуская мова

т

3

10.55-11.40

матэматыка

беларуская мова

матэматыка

руская мова

гісторыя Беларусі

гадзіна здароўя і спорту

хімія

н

4

11.55-12.40

фізічная культура і зд.

працоўнае навучанне

фізіка

матэматыка

руская мова

сусветная гісторыя

матэматыка

і

5

12.50-13.35

замежная мова

інфарматыка

руская мова 48!!!

гісторыя Беларусі

фізіка

матэматыка

біялогія

ц

6

13.45-14.30

асновы бяспекі жыццядзейнасці

фізічная культура і зд.

ГКД

ГКД

працоўнае навучанне

грамадазнаўства

інфарматыка

а

7

14.50-15.35

су

0

бо

1

9.00-9.45

ф.Асновы сямейнага жыцця

та

2

9.55-10.40

ф.Асновы выбару прафесіі

званкі

1 клас

званкі

2 клас

3 клас

званкі

4 клас

па

0

8.10-8.45

8.00-8.45

8.00-8.45

ня

1

9.00-9.35

руская мова

9.00-9.45

руская літаратура

чалавек і свет

9.00-9.45

беларуская літаратура

дз

2

9.55-10.30

матэматыка

9.55-10.40

руская мова

беларуская мова

9.55-10.40

матэматыка

е

3

10.50-11.25

музыка

11.25-12.10

чалавек і свет

матэматыка

10.55-11.40

беларуская мова

ла

4

11.45-12.20

выяўленчае мастацтва

12.20-13.05

фізічная культура і зд.

музыка

11.55-12.40

фізічная культура і зд.

к

5

12.40-13.15

13.125-14.00

выяўленчае мастацтва

12.50-13.35

працоўнае навучанне

6

14.15-15.00

13.45-14.30

7

14.50-15.35

0

8.10-8.45

8.00-8.45

8.00-8.45

а

1

9.00-9.35

беларуская літаратура

9.00-9.45

беларуская літаратура

руская літаратура

9.00-9.45

беларуская літаратура

ў

2

9.55-10.30

беларуская мова

9.55-10.40

матэматыка

замежная мова

9.55-10.40

матэматыка

т

3

10.50-11.25

матэматыка

11.25-12.10

беларуская мова

фізічная культура і зд.

10.55-11.40

замежная мова

о

4

11.45-12.20

працоўнае навучанне

12.20-13.05

асновы бяспекі жыццядзейнасці

матэматыка

11.55-12.40

выяўленчае мастацтва

р

5

12.40-13.15

ф.Матэматычная вясёлка

13.125-14.00

руская мова

12.50-13.35

беларуская мова

а

6

14.15-15.00

ф.Матэматычная вясёлка

13.45-14.30

ф.Вытокі роднай мовы

к

7

14.50-15.35

0

8.10-8.45

беларуская літаратура

8.00-8.45

8.00-8.45

с

1

9.00-9.35

беларуская мова

9.00-9.45

руская літаратура

беларуская літаратура

9.00-9.45

музыка

е

2

9.55-10.30

матэматыка

9.55-10.40

матэматыка

замежная мова

9.55-10.40

замежная мова

р

3

10.50-11.25

працоўнае навучанне

11.25-12.10

руская мова

матэматыка

10.55-11.40

матэматыка

а

4

11.45-12.20

12.20-13.05

музыка

асновы бяспекі жыццядзейнасці

11.55-12.40

руская літаратура

дз

5

12.40-13.15

13.125-14.00

працоўнае навучанне

беларуская мова

12.50-13.35

руская мова

а

6

14.15-15.00

ф.Вытокі роднай мовы

13.45-14.30

ф.Матэматычная вясёлка

7

14.50-15.35

0

8.10-8.45

чалавек і свет

8.00-8.45

8.00-8.45

ч

1

9.00-9.35

матэматыка

9.00-9.45

беларуская літаратура

руская літаратура

9.00-9.45

асновы бяспекі жыццядзейнасці

а

2

9.55-10.30

гадзіна здароўя і спорту

9.55-10.40

матэматыка

руская мова

9.55-10.40

замежная мова

ц

3

10.50-11.25

выяўленчае мастацтва

11.25-12.10

беларуская мова

гадзіна здароўя і спорту

10.55-11.40

фізічная культура і зд.

в

4

11.45-12.20

ф.Вытокі роднай мовы

12.20-13.05

гадзіна здароўя і спорту

замежная мова

11.55-12.40

беларуская мова

е

5

12.40-13.15

13.125-14.00

матэматыка

12.50-13.35

матэматыка

р

6

14.15-15.00

ф.Чытаем казкі

13.45-14.30

7

14.50-15.35

0

8.10-8.45

8.00-8.45

8.00-8.45

п

1

9.00-9.35

беларуская літаратура

9.00-9.45

выяўленчае мастацтва

беларуская літаратура

9.00-9.45

руская літаратура

я

2

9.55-10.30

беларуская мова

9.55-10.40

беларуская мова

беларуская мова

9.55-10.40

руская мова

т

3

10.50-11.25

фізічная культура і зд.

11.25-12.10

матэматыка

фізічная культура і зд.

10.55-11.40

чалавек і свет

н

4

11.45-12.20

12.20-13.05

фізічная культура і зд.

працоўнае навучанне

11.55-12.40

гадзіна здароўя і спорту

і

5

12.40-13.15

13.125-14.00

ГКД

12.50-13.35

ГКД

ц

6

14.15-15.00

13.45-14.30

Графік работы гурткоў, аб’яднанняў па інтарэсах,

спартыўных секцый 2020/2021 навучальны год

Дзень

Назва

Час

Месца правядзення

Кіраўнік

ПАНЯДЗЕЛАК

Футбол

17.00-17.45

17.55-18.40

спартыўная зала

Дзям’янчык А.А.

АЎТОРАК

Аб’яднанне па інтарэсах “Праграмаванне ў асяроддзі Scratch

2 клас

08.00-08.45

кабінет інфарматыкі

Пярэдня Н.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Чароўны матэрыял”

13.15-14.00

кабінет №2

Баран С.М.

Гурток

“Вясёлка”

15.20-16.05

16.15-17.00

кабінет №12

Козел В.І.

СЕРАДА

"Майстры дрэваапрацоўкі"

08.00-08.45

майстэрня

Германовіч Р.С.

ЧАЦВЕР

"Майстры дрэваапрацоўкі"

Індывідуальныя заняткі па вакалу

08.00-08.45

 

14.30-17.00

майстэрня

 

кабінет

№ 15

Германовіч Р.С.

 

Бекіш В.Л.

Футбол

17.00-17.45

17.55-18.40

спартыўная зала

Дзям’янчык А.А.

ПЯТНІЦА

Гурток

“Чароўны свет паперы”

12.40-13.15

кабінет

№ 1

Андзілеўка З.А.

Гурток “Экалагічная граматыка”

14.15-15.00

кабінет № 3

Шынкевіч А.І.

Гурток “Праграмаванне ў асяроддзі Scratch

4 клас

14.50-15.35

кабінет інфарматыкі

Пярэдня Н.А.

СУБОТА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 НЯДЗЕЛЯ

Валейбол

09.00-09.45

09.55-10.40

спартыўная зала

Дзям’янчык А.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Stem Eva”

6-8 класы

09.00-09.45

09.55-10.40

кабінет інфарматыкі

Пярэдня Н.А.

Гурток

“Вясёлка”

09.00-09.45

09.55-10.40

кабінет №13

Козел В.І.

Аб’яднанне па інтарэсах “Юныя даследчыкі”

09.00-09.45

09.55-10.40

кабінет №12

Рубніковіч З.М.

Аб’яднанне па інтарэсах “Stem WeDo”

3-5 класы

10.50-11.35

11.45-12.30

кабінет інфарматыкі

Пярэдня Н.А.

Аб’яднанне па інтарэсах “Мой рэгіён – мая малая радзіма”

10.50-11.35

11.45-12.30

кабінет №12

Рубніковіч З.М.

Гурток “Юные туристы”

10.50-11.35

11.45-12.30

2 разы ў месяц паход выхаднога дня, экскурсія

спартыўная зала

Красінская Т.Л.

Танцавальны ансамбль "Максімум”

 

Танцавальны ансамбль "Максімум” 

14.00-14.45

15.00-15.45

 

14.00-14.45

15.00-15.45

фае

 

 

фае

 

Цімафеева А.К.

 

 

Цімафеева А.К.