Год народного единства
Костёр пионерской дружбы
Акция "Не оставляйте детей одних"
Митинг в честь Дня Победы
Республиканская информационно-образовательная акция «Беларусь...
Чернобыль. Сохраняя память на века…
Наведение порядка

Інфармацыя аб настаўніках

     У школе  працуюць  28 настаўнікаў

14  – вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі;

 – першай кваліфікацыйнай катэгорыі;

 – другой кваліфікацыйнай катэгорыі;

3   – без катэгорыі.

У дзіцячым садку працуюць 6 выхавальнікаў:

6   – першай  кваліфікацыйнай катэгорыі;

1   – другой кваліфікацыйнай катэгорыі. 

Настаўнікі пачатковых класаў: Андзілеўка Зоя Анатольеўна, Баран Святлана Мікалаеўна, Шынкевіч Алена Іосіфаўна, Мамошына Вольга Тадэвушаўна.

Настаўнік-дэфектолаг: Дайлідзёнак Яўгенія Віктараўна, Андзілеўка Вольга Чаславаўна.

Настаўнікі матэматыкі: Балінская Зоя Мікалаеўна, Усовіч Таццяна Уладзіміраўна.

Настаўнік фізікі: Усовіч Таццяна Уладзіміраўна.

Настаўнік інфарматыкі: Пярэдня Ніна Анатольеўна.

Настаўнікі гісторыі: Рубніковіч Зоя Мацвееўна, Лапунова Вольга Міхайлаўна.

Настаўнікі хіміі і біялогіі: Данілава Анастасія Юр'еўна, Протас Уладзімір Мікалаевіч.

Настаўнік геаграфіі: Красінская Таццяна Леанідаўна.

Настаўнікі беларускай мовы і літаратуры: Шырынава Людміла Віктараўна, Лапунова Вольга Міхайлаўна, Барткевіч Галіна Міхайлаўна.

Настаўнікі рускай мовы і літаратуры: Каліцкая Святлана Венядзіктаўна, Крывёнак Марыя Валянцінаўна.

Настаўнікі французскай мовы: Лукашэвіч Людміла Аляксандраўна, Берніковіч Часлаў Францавіч.

Настаўнік англійскай мовы: Крывёнак Валянціна Эдуардаўна.

Настаўнік музыкі: Бекіш Весна Леанідаўна.

Настаўнікі працы: Красінская Таццяна Леанідаўна, Германовіч Раман Сяргеевіч.

Настаўнік фізічнай культуры: Дзям'янчык Алег Антонавіч, Рэпінская Ганна Ігараўна.

Настаўнік АБЖ: Рудак Алена Іванаўна.

Настаўнікі дапрызыўнай і медыцынскай падрыхтоўкі: Плюта Таццяна Мікалаеўна, Плюта Станіслаў Яўгенавіч.

Выхавальнікі: Дзям'янчык Алена Аляксандраўна, Лось Вольга Генадзьеўна, Ляшкевіч Вольга Анатольеўна, Шынкевіч Алена Вітальеўна, Кротава Ганна Сцяпанаўна, Жалткевіч Наталля Валер'еўна, Каліцкая Людміла Леанідаўна.

Настаўнікі дадатковай адукацыі: Пярэдня Ніна Анатольеўна, Красінская Таццяна Леанідаўна, Шынкевіч Алена Іосіфаўна, Андзілеўка Зоя Анатольеўна, Цімафеева Алеся Казіміраўна.